PTT Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

4 Faydalı Yorum

Türkiye’nin en köklü devlet kurumlarından birisi olan PTT, 23 Ekim 1840 yılından beri Potsa, Telgraf, Telefon olarak hizmet sunmaktaydı. PTT Kargo, Habercilik, Denizcilik ve Ulaştırma Bakanlığına bağlı genel müdürlük rütbesinde olan bir devlet kurumudur. PTT Kargo, uzman kadrosu ile birlikte profesyonel hizmet vermeyi her zaman bir numaralı öncelikleri olarak görmüştür. İki yüz yıla yalın hizmet geçmişi ve tecrübesi ile teknolojiden yardım alarak ekonomik ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

PTT Kargo Vermiş Olduğu Hizmetler:

  • PTT Kep
  • Turpex
  • PTT Filateli
  • E-PTT Avm

Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma:

 PTT Kargo müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken işlem “444 17 78”aramanız olacaktır. Daha sonra ise telefon tuş takımından “2” rakamını tuşlayın ardından “1” rakamını tuşladığınızda müşteri hizmetlerine direk olarak bağlanabileceksiniz. Kısaca olarak bahsedilecek olursa “444 17 78”ardından “ 2 > 1  “ rakamlarını tuşlayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Sizin için Önerdiklerimiz

Yazar Hakkında: MüşteriHizmetleri

Türkiye'de faliyet gösteren firmaların müşteri hizmetleri hakkında açıklayıcı bilgiler sunan web sitesidir. Müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma, müşteri hizmetleri telefon numaraları bilgileri içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir